http://www.wannawatches.com

PTT 1750 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı ! » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2022 - 11:04

PTT 1750 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı !

PTT 1750 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı !
Son Güncelleme :

25 Nisan 2017 - 10:03

PTT bünyesinde alınacak  personel için başvuru sonuçları açıklandı.

23 Nisan 2017’de başvuruları sona eren PTT personel alımı başvuru sonuçları açıklandı.

Yapılan duyuru şu şekildeydi:

“Sözlü sınava, KPSS puanı ve tercihleri esas alınarak en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen pozisyon sayısının dört katı aday çağrılacak olup, son adayla aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri, tarihi bilahare açıklanacak olup şirketimizin İnternet adreslerinde ilan edilecek ve ayrıca cep telefonlarına SİS, mail adreslerine e-posta gönderilecektir.

 

Sözlü sınava adaylar fotoğraflı ve onaylı T.C. numarasını gösteren bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport vb.) ile girebilecektir. Ayrıca; dağıtıcı adayları B ve A2 sınıfı sürücü belgelerinin asıllarını ibraz edeceklerdir. (B ve A2 Sürücü Belgelerinin olmaması halinde, bunlara ilişkin Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikalarının fotokopileri ile geçici sürücü belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir.)

Sınav notu; KPSS puanı ile sözlü sınav notunun aritmetik ortalamasından oluşacaktır. 5- Sözlü sınava katılanlar, ilan tarihinden itibaren yedi gün içerisinde sınav sonuçlarına yazılı olarak itiraz edebilecektir. Sınav kurulu tarafından itirazlar en geç on beş gün içinde incelenip, sonuç ilgiliye bildirilecektir. 6- Sınav notu en yüksek olandan başlamak üzere ilan edilen pozisyon sayısı kadar atama yapılacaktır”

Personel Alımı Başvuru Sonuçları İçin TIKLAYIN.