Canlı Sonuçlar » Kamu BilgiKamu Bilgi

17 Temmuz 2021 - 13:06
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
- : -
Bayern Münih II Bayern Münih II
15:00
Buchbach Buchbach
- : -
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
15:00
Nürnberg II Nürnberg II
- : -
Pipinsried Pipinsried
15:00
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
- : -
Rosenheim Rosenheim
AMERİKA 1. LİGİ
01:00
North Carolina FC North Carolina FC
- : -
Toronto FC II Toronto FC II
MS
Union Omaha Union Omaha
1 - 1
Forward Madison Forward Madison
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
21:00
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
- : -
San Antonio FC San Antonio FC
ANGOLA 1. LİGİ
17:30
Academica do Lobito Academica do Lobito
- : -
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
18:30
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
- : -
CD Huila CD Huila
18:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Alvarado Alvarado
0 - 1
Almirante Brown Almirante Brown
21:00
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
- : -
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
21:00
Tristan Suárez Tristan Suárez
- : -
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
21:30
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
- : -
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
21:30
All Boys All Boys
- : -
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:30
Barracas Central Barracas Central
- : -
Villa Dalmine Villa Dalmine
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
1 - 1
Boca Juniors Boca Juniors
MS
Sarmiento Sarmiento
0 - 3
Estudiantes Estudiantes
19:30
Aldosivi Aldosivi
- : -
Patronato Patronato
21:45
Lanus Lanus
- : -
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
21:45
Newells Old Boys Newells Old Boys
- : -
Talleres Talleres
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Belconnen United Belconnen United
1 - 0
Woden Weston Woden Weston
10:30
Monaro Panthers Monaro Panthers
- : -
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
Croydon Kings Croydon Kings
2 - 2
Adelaide United II Adelaide United II
MS
Cumberland United Cumberland United
0 - 3
Metro Stars Metro Stars
MS
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers FC
2 - 2
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
MS
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
0 - 0
Adelaide City Adelaide City
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
1 - 2
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
MS
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
1 - 1
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
MS
Weston Bears Weston Bears
0 - 3
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Capalaba FC Capalaba FC
3 - 1
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
MS
Peninsula Power Peninsula Power
0 - 1
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
49'
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
1 - 0
Gold Coast United Gold Coast United
DA
Queensland Lions Queensland Lions
1 - 0
Logan Lightning Logan Lightning
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
ERT
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
0 - 0
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
17:00
Rotenberg Rotenberg
- : -
Rot Weiss Rankweil Rot Weiss Rankweil
18:00
SC Röthis SC Röthis
- : -
Austria Lustenau (A) Austria Lustenau (A)
18:30
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
- : -
Wolfurt Wolfurt
AVUSTURYA KUPASI
51'
Spittal Spittal
0 - 2
Austria Wien Austria Wien
17:00
Stadl-Paura Stadl-Paura
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
18:00
SC Bregenz SC Bregenz
- : -
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
18:00
Deutschkreutz Deutschkreutz
- : -
Amstetten Amstetten
18:00
FC Wels FC Wels
- : -
Austria Lustenau Austria Lustenau
18:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
19:00
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
- : -
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
19:00
St. Johann St. Johann
- : -
Dornbirn Dornbirn
19:00
Siegendorf Siegendorf
- : -
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental
19:30
Union Gurten Union Gurten
- : -
Lustenau Lustenau
19:30
Kalsdorf Kalsdorf
- : -
Altach Altach
20:00
St. Anna St. Anna
- : -
Grazer AK Grazer AK
20:00
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
21:30
LASK Linz LASK Linz
- : -
Mannsdorf-Grossenzersdorf Mannsdorf-Grossenzersdorf
BELARUS 1. LİGİ
18:45
Smorgon Smorgon
- : -
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
20:45
FK Gomel FK Gomel
- : -
Rukh Brest Rukh Brest
BELARUS 2. LİGİ
14:45
Orsha Orsha
- : -
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
16:45
Volna Volna
- : -
Naftan Naftan
18:45
Lida Lida
- : -
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
BELÇİKA SÜPER KUPASI
21:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
Racing Genk Racing Genk
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
22:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Borac Borac
BREZİLYA SERİE A
23:00
Sao Paulo Sao Paulo
- : -
Fortaleza Fortaleza
23:00
Ceara SC Ceara SC
- : -
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
BREZİLYA SERİE B
MS
Confiança Confiança
1 - 4
Guarani Guarani
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
2 - 3
Coritiba Coritiba
17:00
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
- : -
EC Vitoria EC Vitoria
22:00
Goias Goias
- : -
Londrina Londrina
22:30
Cruzeiro Cruzeiro
- : -
Avai FC Avai FC
BREZİLYA SERİE C
MS
EC Sao Jose EC Sao Jose
1 - 0
Oeste Oeste
17:00
Mirassol Mirassol
- : -
Criciuma Criciuma
21:00
EC Jacuipense EC Jacuipense
- : -
Botafogo PB Botafogo PB
23:00
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
- : -
Tombense Tombense
23:00
Figueirense Figueirense
- : -
Botafogo-SP Botafogo-SP
BULGARİSTAN SÜPER KUPASI
20:30
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
22:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
19:45
JSM Skikda JSM Skikda
- : -
RC Relizane RC Relizane
19:45
NC Magra NC Magra
- : -
CABB Arréridj CABB Arréridj
20:00
WWA Tlemcen WWA Tlemcen
- : -
CR Belouizdad CR Belouizdad
20:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
- : -
O Medéa O Medéa
20:00
Paradou AC Paradou AC
- : -
USM Bel Abbes USM Bel Abbes
22:30
US Biskra US Biskra
- : -
MC Oran MC Oran
22:30
As Ain M'lila As Ain M'lila
- : -
USM Alger USM Alger
22:30
ASO Chlef ASO Chlef
- : -
MC Alger MC Alger
23:00
ES Setif ES Setif
- : -
JS Saoura JS Saoura
CONCACAF ALTIN KUPA ŞAMPİYONASI
MS
Guadeloupe Guadeloupe
1 - 2
Jamaika Jamaika
MS
Surinam Surinam
1 - 2
Kosta Rika Kosta Rika
ÇİN 2. LİGİ
77'
Shenyang Urban Shenyang Urban
0 - 6
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
48'
Beijing Ligong Beijing Ligong
2 - 1
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
14:35
Kunshan FC Kunshan FC
- : -
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
15:00
Nanjing City F.C. Nanjing City F.C.
- : -
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
ÇİN SÜPER LİGİ
13:00
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
- : -
Chongqing Liangjiang Athletic Chongqing Liangjiang Athletic
15:00
Guangzhou FC Guangzhou FC
- : -
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
EKVADOR PRİMERA
MS
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
0 - 1
LDU Quito LDU Quito
20:30
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Delfin Delfin
23:00
Orense Orense
- : -
Olmedo Olmedo
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
ERT
Barito Putra Barito Putra
0 - 0
Bali United Bali United
ERT
Persik Kediri Persik Kediri
0 - 0
Pusamania Borneo FC Pusamania Borneo FC
ERT
Persita Tangerang Persita Tangerang
0 - 0
Persib Bandung Persib Bandung
ERT
Persija Jakarta Persija Jakarta
0 - 0
PSIS Semerang PSIS Semerang
ESTONYA 1. LİGİ
16:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
19:00
FC Kuressaare FC Kuressaare
- : -
TJK Legion TJK Legion
ESTONYA 2. LİGİ
19:00
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
19:00
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
- : -
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
19:00
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
- : -
FC Nomme United FC Nomme United
FAS PREMİER LİGİ
19:00
Olympique Safi Olympique Safi
- : -
Raja Casablanca Raja Casablanca
21:15
Hassania Agadir Hassania Agadir
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
23:30
Moghreb Tetouan Moghreb Tetouan
- : -
Mouloudia Oujda Mouloudia Oujda
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
17:00
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
- : -
FC Kiffen FC Kiffen
17:00
Pepo Pepo
- : -
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
17:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
KuFu-98 KuFu-98
17:00
PS Kemi PS Kemi
- : -
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
17:00
GBK GBK
- : -
Vaajakoski Vaajakoski
17:00
Reipas Reipas
- : -
PeKa PeKa
17:00
NJS NJS
- : -
JäPS JäPS
17:00
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
- : -
Atlantis Atlantis
18:00
Vasa IFK Vasa IFK
- : -
Narpes Kraft Narpes Kraft
22:00
OLS OLS
- : -
JS Hercules JS Hercules
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:30
Oulu Oulu
- : -
Helsinki Helsinki
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
17:00
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
MP MP
17:00
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
18:00
Klubi 04 Klubi 04
- : -
Jaro Jaro
GALLER LİG KUPASI
16:30
Holywell Town Holywell Town
- : -
Colwyn Bay Colwyn Bay
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
- : -
Gresford Athletic Gresford Athletic
16:30
Llangefni Town Llangefni Town
- : -
Prestatyn Town FC Prestatyn Town FC
16:30
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
- : -
Carmarthen Carmarthen
16:30
Trefelin Trefelin
- : -
Taff's Well Taff's Well
16:30
Airbus UK Airbus UK
- : -
Guilsfield Guilsfield
16:30
Cwmbran Cwmbran
- : -
Afan Lido Afan Lido
16:30
Port Talbot Port Talbot
- : -
Swansea University Swansea University
16:30
Llantwit Major F.C. Llantwit Major F.C.
- : -
Risca United Risca United
16:30
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
- : -
Penrhyncoch Penrhyncoch
GÜNEY KORE 2. LİGİ
6'
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
0 - 0
Chungnam Asan Chungnam Asan
14:00
Busan I'Park Busan I'Park
- : -
Ansan Greeners Ansan Greeners
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
19:55
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
22:00
Rijeka Rijeka
- : -
HNK Gorica HNK Gorica
İRLANDA 1. LİGİ
21:00
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
- : -
Cabinteely FC Cabinteely FC
İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Dundalk Dundalk
- : -
Finn Harps Finn Harps
İSKOÇYA LİG KUPASI
17:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
17:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Livingston Livingston
17:00
Brora Rangers Brora Rangers
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Brechin City Brechin City
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Partick Thistle Partick Thistle
17:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Dumbarton Dumbarton
17:00
Queens Park Queens Park
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
17:00
Peterhead Peterhead
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
17:00
Dundee United Dundee United
- : -
Arbroath Arbroath
17:00
Stranraer Stranraer
- : -
East Kilbride East Kilbride
17:00
Motherwell Motherwell
- : -
Queen of South Queen of South
17:00
Inverness Ct Inverness Ct
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
17:00
Clyde Clyde
- : -
Kilmarnock Kilmarnock
17:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
East Fife East Fife
17:00
Falkirk Falkirk
- : -
Hamilton Hamilton
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Degerfors Degerfors
- : -
Malmö Malmö
18:30
Elfsborg Elfsborg
- : -
Östersund Östersund
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
Norrby Norrby
16:00
Gais Gais
- : -
IK Brage IK Brage
16:00
Landskrona Landskrona
- : -
Trelleborg Trelleborg
18:00
IFK Varnamo IFK Varnamo
- : -
Öster Öster
İZLANDA 1. LİGİ
16:00
Vestri Vestri
- : -
Throttur R. Throttur R.
İZLANDA PREMİER LİGİ
19:00
Akranes Akranes
- : -
Valur Valur
JAPONYA J-1 LİGİ
32'
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 - 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
32'
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
0 - 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
3'
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 - 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
3'
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
0 - 0
Vissel Kobe Vissel Kobe
JAPONYA J-2 LİGİ
46'
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
0 - 1
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
46'
Tochigi SC Tochigi SC
0 - 1
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
DA
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
1 - 0
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
32'
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
0 - 0
Albirex Niigata Albirex Niigata
3'
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
0 - 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
3'
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
0 - 0
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
3'
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
0 - 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
KAZAKİSTAN KUPASI
15:00
Maqtaaral Maqtaaral
- : -
Taraz Taraz
16:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
Caspiy Caspiy
17:00
FC Akzhayik FC Akzhayik
- : -
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
LETONYA KUPASI
11:00
Varaklani Varaklani
- : -
Ludzas SK Ludzas SK
12:00
FK Limbazi FK Limbazi
- : -
FK Aliance FK Aliance
13:00
Marupe Marupe
- : -
Auda Auda
14:00
FC Caramba Riga FC Caramba Riga
- : -
FK Valka FK Valka
16:00
Jekabpils/JSC Jekabpils/JSC
- : -
Grobina Grobina
18:00
Albatroz SC Albatroz SC
- : -
Karosta Karosta
18:30
JDFS Alberts JDFS Alberts
- : -
SK Babite SK Babite
19:00
Skanstes SK Skanstes SK
- : -
FK Tente FK Tente
19:30
FK Salaspils FK Salaspils
- : -
Rezekne Rezekne
LETONYA VİRSLİGA
18:00
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
- : -
Riga FC Riga FC
18:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
- : -
FS Metta LU FS Metta LU
İPT
Noah Jurmala Noah Jurmala
0 - 0
Ventspils Ventspils
LİTVANYA A LYGA
19:00
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
- : -
Nevezis Nevezis
MALEZYA PREMİER LİGİ
53'
Selangor 2 Selangor 2
1 - 1
Sarawak Sarawak
16:00
Perak 2 Perak 2
- : -
Kelantan Kelantan
MOLDOVA 1. LİGİ
20:00
Zimbru Zimbru
- : -
Floresti Floresti
NORVEÇ 1. LİGİ
16:00
Aalesund Aalesund
- : -
Jerv Jerv
16:00
Start Start
- : -
Raufoss Raufoss
16:00
Sogndal Sogndal
- : -
Grorud Grorud
16:00
Sandnes Sandnes
- : -
Ham Kam Ham Kam
16:00
Asane Asane
- : -
Ranheim Ranheim
16:00
Ull Kisa Ull Kisa
- : -
Strommen Strommen
16:00
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
KFUM KFUM
NORVEÇ 2. LİGİ
5'
Senja Senja
0 - 0
Baerum Baerum
13:30
Vard Haugesund Vard Haugesund
- : -
Levanger Levanger
14:30
Oygarden FK Oygarden FK
- : -
Fløy Fløy
15:00
Skeid Skeid
- : -
Fram Larvik Fram Larvik
16:00
Kjelsas Kjelsas
- : -
Egersunds Egersunds
17:00
Kvik Halden Kvik Halden
- : -
Eidsvold TF Eidsvold TF
17:00
Alta Alta
- : -
Brattvag Brattvag
17:00
Hodd Hodd
- : -
Moss Moss
18:00
Tromsdalen Tromsdalen
- : -
Kongsvinger Kongsvinger
20:30
Floro Floro
- : -
Floya Floya
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Odds BK Odds BK
- : -
Viking Viking
21:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
0 - 0
Cerro Porteno Cerro Porteno
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
21:15
Universidad San Martin Universidad San Martin
- : -
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
23:30
Academia Cantolao Academia Cantolao
- : -
Sporting Cristal Sporting Cristal
POLONYA SÜPER KUPASI
21:00
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
ROMANYA LİGA 1
18:30
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
- : -
CS Mioveni CS Mioveni
21:30
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
RUSYA 1. LİGİ
5'
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
0 - 0
PFC Kuban PFC Kuban
14:00
Tom Tomsk Tom Tomsk
- : -
Baltika Baltika
16:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
16:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
17:00
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
17:00
Kamaz Kamaz
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
19:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
19:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
19:00
Fakel Fakel
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
19:00
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
RUSYA SÜPER KUPASI
19:00
Zenit Zenit
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
19:55
Backa Topola Backa Topola
- : -
Novi Pazar Novi Pazar
22:00
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
- : -
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
SİNGAPUR 1. LİGİ
36'
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
0 - 1
Garena Young Lions Garena Young Lions
SLOVENYA 1. LİGİ
18:00
Aluminij Aluminij
- : -
Koper Koper
21:15
Mura Mura
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Unión La Calera Unión La Calera
1 - 0
Curico Unido Curico Unido
23:00
Universidad Catolica Universidad Catolica
- : -
Colo Colo Colo Colo
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
18:45
Atl. River Plate Atl. River Plate
- : -
Rentistas Rentistas
21:00
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
- : -
Plaza Colonia Plaza Colonia
23:15
Cerro Largo Cerro Largo
- : -
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
ÜRDÜN 1. LİGİ
18:00
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
- : -
Al-Ramtha Al-Ramtha
20:30
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Al-Jalil Al-Jalil
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Deportivo Lara Deportivo Lara
5 - 1
Gran Valencia Gran Valencia
MS
Zamora FC Zamora FC
0 - 1
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
23:00
Atletico Venezuela Atletico Venezuela
- : -
Monagas SC Monagas SC
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25