http://www.wannawatches.com

Max Kruse İçin Büyük İddia! » Kamu BilgiKamu Bilgi

11 Ocak 2022 - 18:11

Max Kruse İçin Büyük İddia!

Max Kruse İçin Büyük İddia!
Son Güncelleme :

19 Mart 2019 - 14:13

Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı fesheden Max Kruse yaptığı açıklamalar ile gündem olmuştu. Maaşının şubat ayından bu yana ödenmediğini söyleyen Alman futbolcu bu adımı atmak zorunda kaldığını söyledi.
“Taraftarlara mektup” başlığı ile sosyal medyadan açıklama yapan Max Kruse “Türkiye’de Fenerbahçe’ye transferimden beri ülkeyi ve insanlarının son derece misafirperver olduğunu gördüm. Taraftarlarla ilişkilerimden de hep hoşlandım ve buraya, futbol için yaşanan duygular beni her zaman heyecanlandırdı. Taraftarlara bütün kalbimle teşekkür ettiğim gibi, bu tecrübeleri ve yaşadığım anları asla unutmayacağım” diye konuştu.

Adı Bir Türk Takımı İle Anılıyor

Fenerbahçe’de kısa sürede gönülleri fetheden ve takıma yaptığı 7 gol 7 asistlik performansı ile göz dolduran Alman 10 numara için büyük bir iddia atıldı.
Beyaz TV’de Beyaz Futbolda açıklama yapan Sinan Engin, “Max Kruse Galatasaray ile görüşüyor. Eğer biri yalanlarsa şahidim var konuştururum. Bu Max Kruse’a yakın bir isimden geldi detaya giremem.” sözleri ile gündemde yerini aldı.

Max Kruse Kimdir?

Futbola doğduğu kentin takımı Reinberkte başlayan Kruse 2007 yılında Alman devi Werder Bremen’in kadrosuna dahil olmuştu. Ardından St. Pauli, Freiburg, Gladbach, Wolsburg ve yeniden Werder Bremen formasını giymişti. En son yolu Fenerbahçe ile kesişen Kruse Milli takım formasını 14 defa terletmişti.