Atatürk Üniversitesi 117 Sözleşmeli Personel Alacak | Kamu Bilgi
SON DAKİKA

Atatürk Üniversitesi 117 Sözleşmeli Personel Alacak

Bu haber 24 Temmuz 2017 - 8:44 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Atatürk Üniversitesi En Az Lise Mezunu 117 Memur Alacak

Atatütk Üniversitesi tarafından 117 sözleşmeli memur alınacak. Atatürk Üniversitesine sözleşmeli memur olarak istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 117 sağlık personeli alımı yapılacak, KPSS puan barajı yok.

Atatürk Üniversitesi tarafından 117 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan ilana göre Atatürk Üniversitesine 75 lise mezunu hemşire, 30 lisans mezunu hemşire, 2 fizyoterapist, 4 eczacı, 1 pisikolog ile önlisans mezunu 2 anestezi teknikeri, 1 acil tıp teknikeri, 1 radyoloji teknikeri, 1 laboratuvar teknikeri olmak üzere toplam 117 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

Adaylar başvurularını 7 Ağustos 2017 tarihine kadar Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine şahsen yapabilecekler. İstenen belgelerle birlikte şahsen yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek.

Atatürk Üniversitesinin 117 sözleşmeli memur alımına ilanda belirtilen lise, önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Alımlarda 2016 yılı KPSS (B) grubu puanları esas alınacak olup lise mezunları KPSS P94, önlisans mezunları KPSS P93, lisans mezunları ise KPSS P3 puan sıralamasına göre atanacaklar.

Eczacı alımında KPSS puanı aranmayacak olup, sadece eczacı alımı için mülakat sınavı yapılacak. Adayların 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekiyor.

ilan metni için TIKLAYINIZ.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir