Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı | Kamu Bilgi
SON DAKİKA

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı

Bu haber 20 Mart 2017 - 16:03 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Jandarma Genel Komutanlığı, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilanla Jandarma Genel Komutanlığının Sözleşmeli Uzman Erbaş ihtiyacını karşılamak amacıyla personel temin edileceğini duyurdu.

Temin; lise ve dengi okul mezunu veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olup askerlik hizmetini erbaş/er olarak tamamlamış veya halen silahaltında bulunan adaylar ile 20 Mart 2017 tarihi itibarıyla terhis tarihlerinin üzerinden üç yıldan fazla süre geçmemiş, düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 01 Ocak 2017 tarihi itibarıyla yirmi beş (25) yaşını bitirmemiş olanlar arasından Jandarma Komando ile Jandarma Asayiş birliklerinde istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Uzman Erbaş statüsünde yapılacak.

Alınacak Personel:

* Sözleşmeli Uzman Erbaş

Başvuru İçin Gerekli Genel Koşullar:

* T.C. vatandaşı ve erkek olmak

* En az lise ve dengi okul mezunu olmak

* 1 Ocak 2017 itibariyle 25 yaşını bitirmemiş olmak

* Terhisinin üzerinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş olmak

* En az 164 cm boyunda olmak

* Güvenlik soruşturması olumlu olmak

* Askerlik hizmetini yapmış veya 20 Eylül 2017 tarihine kadar terhis olabilecek durumda olmak

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* Adaylar, 20 Mart – 21 Nisan 2017 tarihleri arasında, www.jandarma.tsk.tr internet adresinden Personel/Öğrenci Alımı sayfasına girerek başvuru işlemleri sayfasına ulaşabileceklerdir.

DİKKAT !

İnternetten başvuru işlemleri 21 Nisan 2017 tarihinde saat 17.00’de sona erecektir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra mutlaka yazıcıdan çıktısını alınız. Başvurular tamamlandıktan sonra internetten yapılacak sınava çağrı duyurusunda ismini göremeyen ancak internetten başvuru yaptığını iddia eden adayların, bir hak iddia edebilmeleri için başvuru yapıldığına ilişkin yazıcı çıktısını şahsen beyan etmeleri gerekmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir