http://www.wannawatches.com

Milli Savunma Bakanlığı 29 en az Lise mezunu Personel alacak » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2022 - 09:33

Milli Savunma Bakanlığı 29 en az Lise mezunu Personel alacak

Milli Savunma Bakanlığı 29 en az Lise mezunu Personel alacak
Son Güncelleme :

02 Haziran 2017 - 9:54

Milli Savunma Bakanlığı MSB Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı 29 sürekli işçi alımı kapsamında 29 sürekli işçi alımı yapacak. Başvurular sürekli kapsamında olduğu için ulusal bir ilandır ve ikametgah şartı bulunmamaktadır. Bu kapsamda 10 gün süresi bulunan alım için başvuru koşullar dahilinde yapılabilir.

29 sürekli kamu işçisi alımı kapsamında lise ve dengi okul mezunu 10 teknisyen, 16 kalifiye işçi ve 3 şoför alımı yapılacak. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olma şartı bulunuyor.  Liselerin Elektrik-Elektronik, motor bölümü, metal işleri bölümlerinden mezun olmak şartı aranıyor.

Çok tehlikeli işyerlerinde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, seyahat etmesine engel bir durumu bulunmamak şartları aranıyor. Ayrıca şoför alımı için D ve/veya E sınıfı (Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre C1E, C, CE, D1, D1E, D sınıfı) ehliyet ile SRC-5 belgesine sahip olmak.

MSB ANT Başkanlığı tarafından verilen talep doğrultusunda lise ve dengi okul mezunu 29 daimi işçi alımı ile ilgili detayların yer aldığı ilan metnine aşağıdaki pdf dosyasından ulaşabilirsiniz. Alım yapılacak iller Eskişehir, Burdur, Kocaeli, Bilecik, Balıkesir, İstanbul, Çanakkale,  Tekirdağ, İzmir olarak açıklandı. İlan metni için TIKLAYINIZ.