http://www.wannawatches.com

MKE Lise Mezunu 242 Kamu Personeli Alıyor » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2022 - 05:43

MKE Lise Mezunu 242 Kamu Personeli Alıyor

MKE Lise Mezunu 242 Kamu Personeli Alıyor
Son Güncelleme :

12 Temmuz 2017 - 11:41

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Genel Müdürlüğü, İş-kur aracılığıyla yayımladığı ilan ile farklı pozisyonlarda 242 kamu personeli alacağını duyurdu.

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK), İş-kur resmi sitesinde bir ilan yayımlayarak farklı il ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere 242 kamu personeli alacağını duyurdu. İlana başvurular İş-kur üzerinden alınacak. İşte detaylar:

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

/ Elektrik Teknisyeni, Kaynak Teknisyeni, Kimya Teknisyeni, Diğer Makine Teknisyenleri, Şoför, Tornacı, Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni/Elektrik Teknisyeni, Bilgisayarlı Makine İmalatı Teknisyeni, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni, Hidrolik-Pnömatik Teknisyeni, Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı, Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü), Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni, Klima Sistemleri Teknisyeni, Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, Metal Teknolojisi Teknisyeni, Sıhhi Tesisatçı

Genel Başvuru Şartları:

/ Lise ve dengi okul mezunu olmak

/ KPSSP-94 puan türünden en az 60 almış olmak

/ Daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek

/ Başvuru yapılacak pozisyonlara göre istenen özel şartlara haiz olmak

Başvuru Süreci:

* MKEK kamu personeli alım ilanına başvurular 12 Temmuz- 21 Temmuz 2017tarihleri arasında İşkur resmi sitesinden online olarak ya da İşkur İl/İlçe Müdürlüklerinden şahsen yapılacak.