Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak | Kamu Bilgi
SON DAKİKA

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak

Bu haber 26 Ağustos 2017 - 8:37 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacak. Vakıflar Genel Müdürlüğünde 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 6 mimar ve 6 inşaat mühendisi alımı gerçekleştirilecek. Alınacak memurlar Bitlis, Erzurum ve Şanlıurfa illerinde görevlendirilecekler.

Başvuru yapabilmek için; 4 yıllık lisans mezunu olmak, 2016 KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, sağlık problemi bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak gerekiyor.

Adaylar başvurularını 11 Eylül 2017 ile 22 Eylül 2017 tarihleri arasında Vakıflar Genel Müdürlüğünün internet adresinden yayımlanacak olan başvuru formunu doldurmak suretiyle elektronik ortamda yapabilecekler. Elektronik ortam dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 sözleşmeli memur alımı KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olup, yazılı ya da sözlü sınav yapılmayacak. Personel alımı sonuçları kurumun internet sitesinden ilan edilecek. Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 sözleşmeli personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için:

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir