http://www.wannawatches.com

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2022 - 03:33

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak
Son Güncelleme :

26 Ağustos 2017 - 8:37

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacak. Vakıflar Genel Müdürlüğünde 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 6 mimar ve 6 inşaat mühendisi alımı gerçekleştirilecek. Alınacak memurlar Bitlis, Erzurum ve Şanlıurfa illerinde görevlendirilecekler.

Başvuru yapabilmek için; 4 yıllık lisans mezunu olmak, 2016 KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, sağlık problemi bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak gerekiyor.

Adaylar başvurularını 11 Eylül 2017 ile 22 Eylül 2017 tarihleri arasında Vakıflar Genel Müdürlüğünün internet adresinden yayımlanacak olan başvuru formunu doldurmak suretiyle elektronik ortamda yapabilecekler. Elektronik ortam dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 sözleşmeli memur alımı KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olup, yazılı ya da sözlü sınav yapılmayacak. Personel alımı sonuçları kurumun internet sitesinden ilan edilecek. Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 sözleşmeli personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için:

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Sözleşmeli Personel Alacak