http://www.wannawatches.com

Adalet Bakanlığı kendi personelleri içinden eğitici alacak » Kamu BilgiKamu Bilgi

23 Haziran 2024 - 10:44

Adalet Bakanlığı kendi personelleri içinden eğitici alacak

Adalet Bakanlığı kendi personelleri içinden eğitici alacak
Son Güncelleme :

06 Aralık 2016 - 23:31

Adalet Bakanlığı Personelleri İçinden Eğitici Alınacak

(Başvurular Başladı)

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri personelleri arasından seçilecek eğitici eğitimi için başvurular başladı.

 

Adalet Bakanlığı’na bağlı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan personeller arasından, hükümlü ve tutukların topluma kazandırılması için gerçekleştirilecek program kapsamında eğitici alımı yapılacak.

Eğitici Alımına Başvuru Şartları şunlar;


– Eğitimden sonra 1 yılda en az 4 kez eğitici olarak görev yapmayı kabul etmek
– Seyahat engeli olmamak
– Tüm eğitim merkezlerine eğitime gidebilecek olmak
– Üniversite mezunu olmakBaşvuru Süreci:

CTE personelleri arasından alınacak eğiticiler için başvurular 16 Aralık 2016 tarihine kadar Personel Eğitim Bürosu’na yapılcaktır.

“Hükümlü ve tutukluların topluma yeniden kazandırılması amacıyla, ceza infaz kurumları ile denetimli serbestlik müdürlüklerinin ihtiyacı olan nitelikli personelin yetiştirilmesi için geliştirilen programların eğitimlerini vermek üzere ceza infaz kurumlarında, denetimli serbestlik müdürlüklerinde ve eğitim merkezlerinde görev yapan kurum müdürü, kurum ikinci müdürü, idare memuru, psikolog, sosyolog ve sosyal hizmet uzmanı, öğretmen, infaz ve koruma memuru unvanlarındaki personelden oluşan bir eğitici havuzu oluşturularak eğitici eğitimi düzenlenecektir.

Söz konusu eğitimlerde eğitici olarak görev almak isteyen ve ekte belirtilen kriterlere uygun olan personelin özgeçmişini, formata uygun olarak doldurup 16/12/2016 tarihine kadar Personel Eğitim Bürosuna ve ayrıca [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir.”

eğitici kriterleri için tıklayınız