http://www.wannawatches.com

PTT 500 Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Yerleri Açıklandı ! » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2024 - 03:35

PTT 500 Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Yerleri Açıklandı !

PTT 500 Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Yerleri Açıklandı !
Son Güncelleme :

23 Şubat 2017 - 16:11

PTT bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak 500 sözleşmeli personel için sözlü sınav tarihi, saati ve sınav yerleri açıklandı.

PTT’nin duyurusu şu şekilde;

“2017/1 Personel Alımına ilişkin sözlü sınava katılacak adayların Ek-1,2,3 sayılı tablolarda belirtilen tarih, saat ve adreste hazır bulunmaları gerekmekte olup, belge ile ispatı mümkün olmayan mazeretler kabul edilmeyecektir.

Tüm adayların;

* Nüfus cüzdanlarını,

* Dağıtıcı pozisyonu için sözlü sınava katılacak adayların ayrıca en az B ve A2 sürücü belgelerini veya Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikalarının fotokopisini,

Yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Dağıtıcı adaylar B ve A2 sınıfı sürücü belgesi yetkisi çerçevesinde kullanacakları araçlarla uygulamaya tabi tutulacaktır. Uygulama sınavına katılacak adayların listesi aşağıdaki Ek-1 sayılı listede belirtilmiş olup, uygulama sınavına katılan adaylar ertesi gün sözlü sınava katılacaktır. Uygulama sınav yerine gitmek için İstanbul Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğü önünden saat 08:30’da servis hareket edecektir. Servisle gitmek istemeyen adaylar uygulama yerine kendi imkanları ile gidecek olup, uygulama sınav yerinde en geç saat 10:00’da hazır bulunmaları gerekmektedir.”

Ek-1: Dağıtıcı adayları uygulama sınav listesi için tıklayınız.

Ek-2: Dağıtıcı adayları sözlü sınav listesi için tıklayınız.

Ek-3: Gişe ve Büro Görevlisi adayları sözlü sınav listesi için tıklayınız.

Ek-4: PTT A.Ş. 2017/1 Personel Alımı sözlü sınav konu başlıkları için tıklayınız.