http://www.wannawatches.com

İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı! » Kamu BilgiKamu Bilgi

23 Mayıs 2024 - 02:36

İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı!

İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı!
Son Güncelleme :

06 Aralık 2016 - 12:51

İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 2016 İSG 2.Dönem soru kitapçığının yayınlandığına dair bir duyuru yayımladı. İşte detaylar…

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2016/2.dönem sınavı 3 Aralık 2016 Cumartesi günü yapıldı. Sınava giren adaylar için temel soru kitapçığı ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden yayınlandı.

Adaylar İSG 2016/2.dönem sınavı soru kitapçığına https://ais.osym.gov.tradresine T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle erişebilecekler.

ÖSYM’nin konuya ilişkin duyurusu şöyle:
“3 Aralık 2016 tarihinde saat 09:30’da uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2. Dönem Sınavının Temel Soru Kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açılmıştır. Sınava başvuran adaylar 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

Adaylara saygıyla duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI”