İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı! | Kamu Bilgi
SON DAKİKA

İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı!

Bu haber 06 Aralık 2016 - 12:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İSG 2.Dönem Sınavı Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı!

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 2016 İSG 2.Dönem soru kitapçığının yayınlandığına dair bir duyuru yayımladı. İşte detaylar…

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2016/2.dönem sınavı 3 Aralık 2016 Cumartesi günü yapıldı. Sınava giren adaylar için temel soru kitapçığı ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden yayınlandı.

Adaylar İSG 2016/2.dönem sınavı soru kitapçığına https://ais.osym.gov.tradresine T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle erişebilecekler.

ÖSYM’nin konuya ilişkin duyurusu şöyle:
“3 Aralık 2016 tarihinde saat 09:30’da uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2. Dönem Sınavının Temel Soru Kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açılmıştır. Sınava başvuran adaylar 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

Adaylara saygıyla duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x