19 Mayıs Üniversitesi 42 akademik personel alımı | Kamu Bilgi
SON DAKİKA

19 Mayıs Üniversitesi 42 akademik personel alımı

Bu haber 21 Ekim 2016 - 16:56 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından, 19 Mayıs Üniversitesine 42 akademik personel alımı yapılacağını belirten ilan yayınlandı. Başvurular 21 Ekim – 4 Kasım arasında alınacak. Detaylar ve koşullar haberimizde.

19 Mayıs Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 42 öğretim üyesi alınacak. Devlet Personel Başkanlığınca (DPB) yayınlanan ilana göre 19 Mayıs Üniversitesi 19’u profesör, 23’ü doçent olmak üzere toplam 42 akademik personel alacak. 21 Ekim 2016 tarihinde başlayan başvurular için son başvuru tarihi olarak 4 Kasım 2016 gösterildi.

19 Mayıs Üniversitesi akademik personel alımı iktisadi ve idari bilimler, fen-edebiyat, eğitim, spor bilimleri, ziraat, tıp, havacılık ve uzay bilimleri, mühendislik, ilahiyat ve veterinerlik fakültelerine yapılacak. İlgili fakültelerin hangi bölüm veya anabilim dallarına, hangi unvanla kaç personel alınacağı ilanda detaylı olarak belirtiliyor. İlana ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlana müracaat etmek isteyen adaylar öncelikle Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartları taşıyor olmalı. Ayrıca profesör ve doçent kadroları için başvuru şartları ve başvuruda bulunmak için gerekli belgeler ayrı ayrı ilanda yer alıyor. 4 Kasım’a kadar yapılacak başvurular yalnızca şahsen müracaat halinde kabul edilecek. 19 Mayıs Üniversitesi akademik personel alımı ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir