SON DAKİKA

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 30 Sürekli İşçi Alacak

Bu haber 20 Aralık 2016 - 15:09 'de eklendi ve 4 kez görüntülendi.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana şu şekilde:

30 KİŞİLİK DENİZ TRAFİK OPERATÖRÜ (ADAY) ALIM İLANI BAŞVURU TARİHLERİ (19.12.2016/28.12.2016) Öncelikle aşağıda belirtilen açıklamalar ve sonrasında yer alan sıkça sorulan sorular bölümünü incelemenizi ve bu doğrultuda hareket etmenizi öneririz.

Kuruluşumuzun daimi işçi statüsündeki personel alımına dair ilan, Türkiye İş Kurumu internet sitesi kamu açık iş ilanları kısmında yer almaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alımları 9 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA İŞÇİ ALINMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK dahilinde yapılmaktadır.

Durumu uygun adaylar başvurularını yukarıda belirtilen yönetmelik gereği TÜRKIYE İŞ KURUMUNUN HİZMET MERKEZLERİNE (İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZA) ŞAHSEN YADA TÜRKIYE İŞ KURUMU INTERNET SITESINE ELEKTRONIK ORTAMDA YAPABILECEKLERI,

Bu kapsamda anılan yönetmelik gereği Türkiye İş Kurumu dışında Kuruluşumuza şahsen yada dilekçe ile başvuru yapılamayacağı, yapılacak başvuruların ise bir geçerliliğinin olmayacağı,hususlarını bilgilerinize rica ederiz.

ayrıntılı bilgi için tıklayınız

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir