http://www.wannawatches.com

Milli Savunma Bakanlığı 14 sürekli işçi alacak » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2024 - 03:57

Milli Savunma Bakanlığı 14 sürekli işçi alacak

Milli Savunma Bakanlığı 14 sürekli işçi alacak
Son Güncelleme :

25 Ekim 2016 - 0:39

DEVLET PORSONEL BAŞKANLIĞI’NIN SİTESİNDE YER ALAN BİLGİYE GÖRE   1. HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (ESKİŞEHİR) TERÖR OLAYLARININ SEBEP VE TESİRİ SONUCU MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANAN STATÜSÜNDE (TMSY) DAİMİ İŞÇİ ALACAK

 

Sitede yer alan ilan şu şekilde:

1. 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen mesleklerde TMSY statüsünde aşağıda belirtilen miktar kadar kura ile daimi işçi alımı yapılacaktır.

2. İlan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik’in 6 (5) maddesi gereğince il düzeyinde verilmiş olup, ilana ESKİŞEHİR il ve ilçelerinde ikamet edenler başvuruda bulunabilecektir.

3. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

4. Başvuru yapanlar arasından aday listelerinin belirlenmesi işlemi için 11 Kasım 2016 tarihinde saat 15.30’da 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığında (ESKİŞEHİR) noter kurası yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecektir.

5. Noter kurası sonucu nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır.

 

Ayrıntılar için tıklayınız.