TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI | Kamu Bilgi
SON DAKİKA

Genç işsizlikte rekor

GÜNDEM, İŞKUR

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

Bu haber 21 Ekim 2016 - 16:40 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.

TÜBİTAK BİLGEM KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alım İlanı TÜBİTAK BİLGEM,

 

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden personel alım ilanı yayınlayarak, personel alımlarına bir yenisini daha ekledi. İlanın detayları haberimizde… 21 Ekim 2016 Cuma 16:19 0 0 TÜBİTAK BİLGEM geçtiğimiz günlerde verdiği KPSS şartsız en az lise mezunu personel alım ilanına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer alım yapılacak kadroya lisans mezunları başvuracak ve adaylardan KPSS şartı istenmeyecek. İnsan Kaynakları özlük işlemleri ve bordrolama işlemlerini yürütecek personeller Ankara ve Gebze’de çalıştırılacak. Alınacak Personel: 10 Başvuracak Adaylarda Aranan Genel ve Özel Şartlar:

– Kamu haklarından mahrum olmamak

-Askerliğini tamamlamış ya da tecilli olmak

– İngilizce yeterliliğini belgelemek

– İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans, Ekonomi ve Finans, Ekonomi, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sermaye Piyasaları, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe veya Muhasebe ve Finansal Yönetim bölümlerinden mezun olmak

– Genel muhasebe uygulamalarına hakim olmak – Microsoft Office programlarına hakim olmak

– En az 1 yıl deneyimli olmak Başvuru İçin Gereken Belgeler:

– Başvuru formu

– 1 adet vesikalık

– Özgeçmiş

– Diploma veya mezuniyet belgesi

– Yabancı dil sonuç belgesi

– Hizmet dökümü Başvuru Süreci: TÜBİTAK BİLGEM personel alım ilanı başvuruları 21 Ekim- 11 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak. Süreçle ilgili tüm gelişme ve duyurular Kurum’un internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ilan edilecek olup mülakata girmeye hak kazanan adayların Başvuru Formunda bildirdiği elektronik posta adresine gönderilecektir. TÜBİTAK BİLGEM Personel Alım İlanı Detayları İçin Tıklayın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Kimler Neler Demiş?

yorumunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir