http://www.wannawatches.com

Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) Memur Alımı Başvuruları Ne Zaman Başlayacak ? » Kamu BilgiKamu Bilgi

23 Haziran 2024 - 11:52

Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) Memur Alımı Başvuruları Ne Zaman Başlayacak ?

Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) Memur Alımı Başvuruları Ne Zaman Başlayacak ?
Son Güncelleme :

19 Aralık 2016 - 12:45

Alınacak Personel
– 66 Memur
Kimler Başvuru Yapabilir ?
1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşıyanlar,
2)Tabloda belirtilen öğrenim programlarından mezun olanlar (Yükseköğretim Kurulunca tabloda yer alan bölüm mezunları ile eşdeğer haklara sahip olduğuna karar verilen yurt içindeki yükseköğretim kurumları ile denklik belgesi verilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar da diğer koşulları taşımaları ve başvuru esnasında gerekli belgeleri ibraz etmeleri kaydıyla müracaat edebileceklerdir.)
3)Tablonun 14. sırasında yer alan kadroya yapılacak başvurularda, son müracaat tarihi itibarıyla son 5(beş) yıl içerisinde yapılan Yabancı Dil Sınavından (YDS) İngilizce alanında en az (A) seviyesinde puana (90) veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olanlar,
4) İlanda belirtilen tablonun 15. sırasında yer alan kadroya yapılacak başvurularda, son müracaat tarihi itibarıyla son 5 (beş) yıl içerisinde yapılan Yabancı Dil Sınavından (YDS) Arapça alanında en az (B) seviyesinde puana (80) veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olanlar.
Başvuru Şekli ve Tarihi 
İlana başvuru yapacak olan adaylar ” http://www.tse.org.tr ” web adresi üzerinden özgeçmişlerini oluşturarak fotoğraf ve mezuniyet belgelerini elektronik ortama aktararak başvurularını gerçekleştireceklerdir. Ayrıca başvurular 2 Ocak 2017 tarihinde başlayacak ve 16 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecektir.
klavuzu daha önce yayımlanan ilanlar kategorisinden  indirebilirsiniz