http://www.wannawatches.com

Çalışma Bakanı'ndan son dakika 'Taşeron işçi' açıklaması » Kamu BilgiKamu Bilgi

21 Haziran 2024 - 06:57

Çalışma Bakanı’ndan son dakika ‘Taşeron işçi’ açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan taşeron işçiler için çok önemli açıklama;
Sarıeroğlu, “Bu sene bitmeden taşeronda çalışan vatandaşlarımızın kamuda istihdamlarıyla ilgili gerekeni yapacağız” diye konuştu.

Çalışma Bakanı’ndan son dakika ‘Taşeron işçi’ açıklaması
Son Güncelleme :

12 Kasım 2017 - 17:15

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığının Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen 6. Olağan Genel Kurulu’nda Julide Sarıeroğlu, konuşmasında taşeron sürecine değindi. Sarıeroğlu, taşeron sürecinin yıl sonuna kadar tamamlanacağını ve gündemlerinde taşeron süreci olduğunu vurgulayarak, şu görüşlere yer verdi:

“Taşerondaki kardeşlerimizin taleplerini, ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum. Göreve geldiğimizde hemen çalışmaya kadıköy escort başladık. Konuyu farklı mecralara çekmeye çalışan kesimler var ama Sayın Başbakanımız grup toplantısında gerekli açıklamayı yaptı. İnşallah bu sene bitmeden taşeronda çalışan vatandaşlarımızı kamuda istihdamlarıyla ilgili çalışmayı tamamlayıp gereğini yapacağız.”

 

Bakan Sarıeroğlu, 15 Temmuz darbe girişimine de anımsatarak 15 Temmuz gecesi Türk milletinin destan yazdığını ifade etti.
Sarıeroğlu, şu ifadelerde bulundu:

“Şu anda 5.2 oranında büyümeye devam ediyoruz. Ekonomik olarak ülkemize zarar vermek isteyen güçlerle karşı karşıya geliyoruz. Diğer yandan sınır güvenliğimiz, ülkemizin bütünlüğünü sağlamak için operasyon yapıyoruz, Hain terör örgütü PKK ile mücadelemizi sürdürüyor, bir yandan da birlik beraberlik içinde hep birlikte üreterek, çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sağlıyoruz.”