http://www.wannawatches.com

4 Çinli Erkek Ekstra Bagaj Ücreti Ödememek İçin bakın ne Yaptı » Kamu BilgiKamu Bilgi

23 Haziran 2024 - 20:18

4 Çinli Erkek Ekstra Bagaj Ücreti Ödememek İçin bakın ne Yaptı

Wang adlı adam ve meslektaşları, bagaj ücretinin ödeyemeyecekleri kadar pahalı olduğuna karar verdiler ve bunun yerine portakalları havaalanında yemeye karar verdiler.

4 Çinli Erkek Ekstra Bagaj Ücreti Ödememek İçin bakın ne Yaptı
Son Güncelleme :

31 Ocak 2021 - 23:27

Hava yolculuğu, etkili bir ulaşım şekli olsa da, kendi kuralları ve düzenlemeleri ile birlikte gelir. Örneğin, dünyanın dört bir yanındaki havayollarının katı bir bagaj limiti vardır ve herhangi bir yolcu bu limiti aşarsa, ekstra bir ücret ödemek zorundadır. Zahmetli, değil mi? Benzer bir şey, kısa süre önce, Güneybatı Çin’in Yunnan Eyaletindeki Kunming’deki bir havaalanında meydana geldi ve burada dört yolcunun, 30 kilogram ağırlığında bir kutu portakal taşıdığı görüldü.

Ancak havalimanına ulaştıklarında, portakalları yanlarında götürmek istiyorlarsa ekstra bagaj ücreti olarak toplam 300 yuan (341 TL) ödemek zorunda kalacaklarını öğrendiler. Fazladan parayı ödemeye istekli olmadıkları için tüm meyveleri yediler!

Evet, şaka yapmıyoruz! Wang adlı adam ve meslektaşları, ücretin ödeyemeyecek kadar pahalı olduğuna karar verdiler ve bunun yerine portakalları havaalanında yemeye karar verdiler.

Orada öylece durduk ve hepsini yedik. Yaklaşık 20-30 dakika sürdü, ”dedi Wang

Bununla birlikte, ağızlarında ülserlerden muzdarip olmaya başladıklarında, bu alışılmadık diyetin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kaldılar. Wang, “Bir daha asla portakal istemiyoruz,” diye haykırdı.

Olay Çin sosyal medya platformlarında viral oldu, birçoğu jugaad’larıyla eğlenirken diğerleri aptallıklarına güldüler.

“Portakalları dört parça el bagajına koyup kabine taşıyamazlar mı?”

Peki, hiç benzer bir şey yaptın mı?