http://www.wannawatches.com

Acaba O da Sizi Düşünüyor mu? İşte Cevabı... » Kamu BilgiKamu Bilgi

20 Mayıs 2024 - 15:18

Acaba O da Sizi Düşünüyor mu? İşte Cevabı…

Acaba O da Sizi Düşünüyor mu? İşte Cevabı…
Son Güncelleme :

30 Haziran 2017 - 23:28

Bir araştırma sonucu sizi çok şaşırtacak. Çok büyük doğruluk oranıyla ispatlanmış bu araştırmada size de bununla ilgili kısa bir test yapacağız.
 
Yapılan Araştırma sonucu şu: 1 gün içerisinde sizi mutlaka ailenizin dışında en az 1 kişi aklına getirip düşünüyor… Şaka değil gerçek… Sizi düşünenler var. Bu kişi kim acaba?
 
Şimdi Sizinle bir test yapalım… Ama sabırlı olun ve dediklerimizi yapmadan yazının diğer kısmını lütfen okumayın…
 
Bugün en çok aklınızı kurcalayıp düşündüğünüz kişiyi hatırlamaya çalışın (yalan söylemeyin mutlaka var, karşı cins veya aynı cins, sevdiğiniz veya kızdığınız kişi…)
 
Düşündükten sonra araştırmanın diğer kısmına geçelim.
 
Bu kişinin görüntüsünü aklınızdan geçirin….
 
Şimdi işin en ilginç kısmına gelelim
 
Bugün düşündüğünüz kişinin yine sizi bugün düşünmüş olma olasılığı %99. Geriye kalan %1 i ise düşünüp hatırlamayanlar. Yani siz kimi düşündüyseniz oda sizi düşünüyor. bir defa gördüğünüz biri olsa dahi. Daha önce canlı olarak gördüğünüz kişinin elektron ve manyetik yapısı beyninize işleniyor ve düşündüğünüzde beyin o manyetik yapıya sinyal gönderiyor. Dünyanın neresinde olursa olsun kişiyi buluyor ve o kişinin istemsiz olarak sizi düşünmesi sağlanıyor. Burada iki durum var acaba ilk o sizi mi düşündü de siz onu düşünmeye başladınız yoksa siz onu mu düşündünüz. Bunun cevabı çok basit. Yani nasıl ilk kimin düşündüğünü nasıl bulunacağınız. Buda sonraki yazımızda olsun…
 
Atalarımızın sevmediğin ot burnunda biter veya kalp kalbe karşıdır dediğini şimdi daha iyi anlamışsınızdır… Çünkü aklınızdan geçirdiğiniz kişiye telepatik olarak bu uyarılar iletilir. İnsanların verici ve alıcısı uydularınkinden daha hassas ve güçlüdür…
 
Eğer bu olayın benzerini yaşadıysanız ve bununla ilgili anılarınız varsa paylaşıp yorum yazmayı unutmayın.
Aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir: